Global Body Transfer | www.g-b-t.com  Foto Birken     Global Body Transfer | www.g-b-t.com
Yurt Dışına Cenaze Nakli

Birlikte yaşadığımız bir çok yabancı kökenli hemşehrimiz hala geldikleri vatanlarına bağlılıklarını sürdürmekte ve vefatinden sonra da ebedi huzur için oraya nakledilmelerini istemektedirler. Son yıllarda bu durumu büyük ölçüde tespit etmiş olmamız nedeniyle, mesleğimizde ağırlığı, hemşehrilerimizin bu istekleri doğrultusunda, yurt dışına cenaze nakiline vererek, gerek kara yoluyla olsun, gerekse hava yoluyla olsun yurt dışına cenaze nakli konusunda uzmanlaştık. Sırası geldiğinde, yabancı kökenli hemşehrilerimize Federal Almanya’da, usulüne uygun, dini ve kültürel bakımlardan her türlü yardım ve desteği sunmaya hazır ve mesleğin öngördüğü gerekli nitelikleri haiz bir çok kuruluşları bünyemizde toplamış bulunmaktayız.

  • Federal Almanya çapında, gerek yurt içinde gerek yurt dışında, tüm resmi makam ve konsolosluklar nezdinde, gerekli her türlü formalitenin halledilmesi.
  • Uluslararası cenaze nakil yönetmeliği uyarınca öngörülen tabut, yada metal iç tabutun hazırlanması.
  • Cenaze naklini usulüne uygun bir şekilde hazırlayıp yerine getirecek uzman personel kapasitesi ve modern nakil araçlarımız mevcuttur.
  • İşletmemizin Frankfurt Havaalanına yakınlığı ve bir hava nakliyat firmasıyla birlikte çalıyor olmamız nedeniyle, bir hava nakliyatı için gerekli her türlü bilgiye sahip bulunmaktayız.
  • Cenaze nakliyat masraflarını işletmemizden direkt sorabilirsiniz. Size uygun ve dürüst bir maliyet hesabı göndereceğimize dair teminat veriyoruz.

Meslektaşlarımız İçin Servis

Sizin nam ve hesabınıza
nötral bir cenaze nakil vasıtasıyla, Avrupa’nın tüm
ülkelerine ve uçakla dünyanın her tarafına cenaze nakliyatı yapabiliriz.
Almanya dışında vefat edenlerin Almanya’ya cenaze nakillerini de yapmaktayız.
Bizden, sunduğumuz hizmetle ilgili uygun fiyat koşullarını isteyiniz.

Acılı gününüzde güveninizi kazanmak, destek, yardım ve tavsiyemizi esirgememek işletmemizin temel kurallarını oluşturmaktadır.

Lütfen acılı günlerinizde güven içinde bize başvurunuz.

BESTATTUNGSİNSTİTUT PETRİ
Gece ve gündüz hizmetinizdedir
Telefon numaramız
+49 (0)6142 – 62702

Our modern vehicles
Our modern vehicles blind